0 товар (товарів) - 0 грн.
Ваш кошик порожній

text_close
Відгуки про магазин
бильярдный кий
«Хочу оставить свой отзыв о сотрудничестве с компанией Янковских.Мног о просмотрел, м ного прочи ...»


Дмитрий... Елец

Детский кий
«Недавно заказал кий для ребенка. Кий уже опробовали, идеально лежит в руке, оптимально развесова ...»


Олег Киев

Кий
«Заказывайте у Янковского не пожалеете»


Ильхам ... Баку, А...

Киї для снукера Янковського

Киї для снукера Янковського

Киї для снукера купити в інтернет-магазині

Перемога або поразка в снукері в першу чергу буде залежати від навичок більярдиста, його техніки, стилю і, звичайно ж, якості самого інструменту, яким він користується. Тому якщо ви хочете купити кий для снукера в Україні, то потрібно враховувати його ігрові характеристики, а саме:

 • Вага інструменту.
 • Довжину кия.
 • Балансування.
 • Якість і розміру наклейки.
 • Породу деревини.

Правильне поєднання всіх перерахованих вище параметрів, які слід підбирати, відштовхуючись безпосередньо від індивідуальних особливостей гравця, допоможуть набити руку, і стати, якщо не професіоналом, то, як мінімум,  відмінним гравцем в більярд.

Якими повинні бути киї для снукера

Більярдні киї для снукера істотно відрізняються від аналогічних інструментів для гри в пул або американку. Така різниця обумовлюються особливостями гри, де основний акцент ставиться на чистоту і чіткість удару, ніж на його силу.  Тому наклейка на кий для гри в снукер трохи менше, ніж у інших інструментів для лузной гри. Її діаметр, як правило, коливається від 8 до12 мм. Якщо говорити про вагу кия для снукера, то він також буде трохи менше, ніж у інструментів для гри в пул або російську піраміду. Кий для снукера, купити який ви можете через наш інтернет-магазин, важить від 450 до 550 грам. Легка вага інструменту дає можливість виконувати різкі і блискавичні удари, не витрачаючи при цьому великих зусиль. В залежності від росту гравця, а також моделі кия для снукера, його довжина може варіюватися від 90 до 150 сантиметрів. При цьому точка балансу у таких інструментів буде розміщена в межах 35-50 сантиметрів від початку бампера. Особливу увагу при виборі кия для снукера слід приділити турняку – нижній частині інструмента. Для зручного хвата долонею його діаметр не повинен перевищувати трьох сантиметрів.

З чого виготовляють киї ручної роботи для снукера

Традиційною деревиною, застосовуваної при виготовленні кия, є ясен, але сьогодні використовують і інші цінні породи дерева. Просунуті гравці, а також професіонали, вибирають для себе кий ручної роботи для снукера, виготовлений з таких порід деревини, як:

 • Падук.
 • Чорний або сірий граб.
 • Амарант.
 • Венге.
 • Макасар.
 • Палісандр.
 • Ебен і т. д.

Кий ручної роботи для снукера може бути виконаний з цілісного шматка деревини або ж мати збірну конструкцію, яка буде складатися з двох або трьох частин. Складові киї за своїми ігровими характеристиками практично не поступаються цільнодерев'яним інструментам, але зберігати і транспортувати їх набагато зручніше.

Як вибрати кий

Вибираючи кий для снукера, прокатите його по ігровому столу. В цьому випадку інструмент повинен плавно котитися по сукну, не підстрибуючи і не звиваючись. Також слід звернути увагу на вартість кия. Моделі, ціна яких не перевищує 1.600 гривень, є бюджетними варіантами і підійдуть для початківців гравців. Якщо ж ви хочете придбати дійсно якісний і надійний інструмент для снукера, то вам варто придивитися до моделей ручної роботи в ціновому діапазоні від  1.600 до 8.000 гривень. Киї такої цінової категорії зазвичай вважають за краще просунуті гравці або ж професійні більярдисти, в основному, через їх поліпшених ігрових характеристик. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати дійсно надійний, довговічний, а головне, якісний кий ручної роботи, виконаний руками справжніх майстрів з використанням цінних порід деревини.

Відображати:
Сортування
Більярдний кий снукерний Падук \ Чорний граб \ ясен
Дерево:  Ясен, Чорний граб, Падук Вид запила: Корона Запили: Шафт , Турняк , основний матеріал Ясен, Чорний граб Вага: 500-600 грам Стакан (феруле): латунь Наклейка: Triangle 10мм тип наклейки:  одношарова, Жорсткість середня Довжина ..
2,500 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Більярдний кий снукерний ясен \ Чорний граб \ Падук
Дерево:  Ясен, Чорний граб, Падук Вид запила: Корона Запили: Шафт , Турняк , основний матеріал Ясен, Чорний граб Вага: 500-600 грам Стакан (феруле): латунь Наклейка: Triangle 10мм тип наклейки:  одношарова, Жорсткість середня Довжина ..
2,800 грн.
Базовано на 0 відгуках.