0 товар (товарів) - 0 грн.
Ваш кошик порожній

text_close
Киї для пулу Янковського

Киї для пулу Янковського

Більярдний кий для пулу купити

Одного разу, на питання, який кий найкращий, досвідчений Європейський гуру більярдної гри Йорген Сандман відповів: "Кращий кий-це твій кий!". Десь після 2-3 місяців гри в більярд, новачок нарешті усвідомлює, що краще грати власним києм, ніж клубним колодником. Зазвичай саме стільки часу потрібно недосвідченим гравцям для усвідомленого рішення – купити киї ручної роботи для пулу або будь-якого іншого виду лузной гри. Але на пошуки і придбання саме того інструменту, який буде підходити вам по всім параметрам, йде чимало часу і, природно, грошових коштів.

На що звернути увагу, вибираючи кий ручної роботи для пулу

Якщо ви хочете придбати кий ручної роботи для гри в пул, то спиратися слід на наступні параметри:< / p>

  • На вагу інструменту. Стандартні киї для пулу важать від 510 до 595 грам. Професійні маркери рекомендують початківцям гравцям використовувати більш важкий кий. Легкі киї вимагають чіткого поставленого удару, а такою технікою володіють тільки професіонали або ж гравці з величезним досвідом. Тому тільки після того, як новачок напрацює більш-менш досвіду, слід переходити на легковагі інструменти, одночасно шукаючи для себе оптимальний варіант кия, який буде відповідати вашим вимогам і стилю гри.
  • На якість. Киї ручної роботи для пулу або будь-який інший лузной гри, повинні бути ідеально рівними і прямими. Якщо це складовою інструмент, то всі його частини повинні бути ідеально підігнані один до одного.
  • На вартість кия. Дешеві варіанти інструменту прослужать вам дуже недовго, особливо якщо ви часто практикуєтеся. Кий середньої цінової категорії допоможе вам підвищити точність і чіткість удару. Киї для більярду, купити які ви можете на нашому сайті, виконані руками професійних майстрів з використанням цінних порід деревини.  Такі інструменти не тільки надійні, довговічні і стильні, вони також наділені винятковими ігровими перевагами, порівняно з клубними аналогами. Маючи кий ручної роботи, ви підведете рівень своєї майстерності до небувалих висот.

Киї ручної роботи для пулу – вартість

Для новачків кращим варіантом стане кий з лляною обмоткою, верхня частина древка якого виконана з клена. Вартість такого інструменту, як правило, варіюється в межах 2.000–3.5000 гривень, а представлений на ринку асортимент моделей здатний задовольнити потреби будь-якого початківця гравця в більярд. Досвідченим гравцям підійдуть більярдні киї ручної роботи для пулу, ціна яких буде варіюватися від 4.500 до 12.000 гривень, залежно від сорту деревини та інших матеріалів, що використовувалися під час виготовлення інструменту. Професійні спортсмени, як правило, вважають за краще користуватися особистим києм, виготовленим під замовлення. Іноді вартість такого інструменту може досягати 40-45 тисяч гривень.

Який інструмент не слід купувати

Професіонали радять новачкам або любителям відмовитися від дешевих інструментів з пластиковим покриттям. Саме такі киї сьогодні використовуються в більярдних клубах, як моделі для загального користування. З часом такі киї втрачають свої ігрові якості, що в свою чергу знижує точність і чіткість удару. Новачкам також не слід вибирати дорогі інструменти, оскільки робота з таким києм зажадає від вас високої техніки удару. Іншими словами, кий для пулу, купити який ви можете через наш інтернет-магазин, повинен бути таким надійним і якісним, щоб ви, сходинка за сходинкою, змогли підніматися по складній, але вельми цікавою сходах пізнання більярду.  

Відображати:
Сортування